№154 учаскелік сайлау комиссиясы–  Сырдария ауданы, А.Тоқмағанбетов ауылы, Е.Боранбаев көшесі №1, №135 А.Тоқмағанбетов атындағы орта мектебі ғимараты,  телефондары: 25-1-73.

1

Омаров Қалихан Бердіханұлы

Төраға

2

Сақыбек Бағдат Опабекұлы

Төраға орынбасары

3

Құрманалиев Нұрлан Маханбетжанович

Хатшы

4

Жұмабаев Бауыржан Нұрғазыұлы

Комиссия мүшесі

5

Сәдірбаева Бақыткүл Махмутқызы

Комиссия мүшесі

6

Султанова Несібелі Дауытбайқызы

Комиссия мүшесі

7

Омарова Самал Өтегенқызы

Комиссия мүшесі

№155 учаскелік сайлау комиссиясы–  Сырдария ауданы, Тереңөзек кенті, Д.А.Қонаев көшесі №9 , Сырдария аудандық мәдениет үйі ғимараты,   телефоны: 22-6-32.

1

Мұрзабекова Гүлзада Басқынбайқызы

Төрайым

2

Тулегенов Мұрат Төлегенұлы

Төраға орынбасары

3

Исабаева Гүлшат Хамитқызы

Хатшы

4

Құдайбергенова Жайна Файзүллақызы

Комиссия мүшесі

5

Орынтаева Нүргүл Орақбайқызы

Комиссия мүшесі

6

Жорабеков Ержан Мұханбетқалиұлы

Комиссия мүшесі

7

Құлмаханова Раушан Баймырзақызы

Комиссия мүшесі

8

Ниязбекова Ләззат Артықбайқызы

Комиссия мүшесі

9

Абдиров Нурхан Орысбайұлы

Комиссия мүшесі

№156 учаскелік сайлау комиссиясы–  Сырдария ауданы, Тереңөзек кенті, Д.А.Қонаев көшесі №23 , №35 Иса Тоқтыбаев атындағы мектеп-лицей ғимараты,  телефоны: 22-9-90.

1

Сүлейменов Санибек Өзбекбайұлы

Төраға

2

Ержанұлы Сәдір

Төраға орынбасары

3

Әлиева Айнұр Тоқшылыққызы

Хатшы

4

Әбдіреева Жанар Қалыбекқызы

Комиссия мүшесі

5

Қосымова Әсемкүл Әбсеметқызы

Комиссия мүшесі

6

Жолдасова Күлжамал Жәмиқызы

Комиссия мүшесі

7

Сапарова Айша Садыкқызы

Комиссия мүшесі

№157 учаскелік сайлау комиссиясы–  Сырдария ауданы, Тереңөзек кенті, Ғ.Мұратбаев көшесі №95А , Сырдария аграрлы-техникалық колледжі ғимараты,  телефоны:  21-1-93.

1

Қожахметов Дархан Сейдалыұлы

Төраға

2

Тұрғанов Қайрат Жақсыбайұлы

Төраға орынбасары

3

Нұрланов Ғани Нұрланұлы

Хатшы

4

Есбенбетова Жанар Әбдіғаппарқызы

Комиссия мүшесі

5

Махатова Раиса Раушанбекқызы

Комиссия мүшесі

6

Сәрсенов Бақытжан Сақтағанұлы

Комиссия мүшесі

7

Майханова Гүлнар Ордашқызы

Комиссия мүшесі

8

Тілеубергенова Эльмира Төлеубайқызы

Комиссия мүшесі

9

Өтепова Манат Бәкірқызы

Комиссия мүшесі

№158 учаскелік сайлау комиссиясы   Сырдария ауданы, Тереңөзек кенті, Қасым Бөдеев көшесі №9, №131 Талғат Қозыбаев атындағы орта мектебі ғимараты,  телефоны:  23-1-40.

1

Зкиряева Ақтолқын Жарболқызы

Төрайым

2

Анасов Сайфулла

Төраға орынбасары

3

Әбілдаева Айман Әбсадыкқызы

Хатшы

4

Жүсүпбаев Талғат Ниязмағанбетұлы

Комиссия мүшесі

5

Төрехан Света Бахтиярқызы

Комиссия мүшесі

№159 учаскелік сайлау комиссиясы–  Сырдария ауданы, С.Сейфуллин ауылы,  Сәрке батыр көшесі №26, №137 орта мектебі ғимараты,  телефоны: 25-3-43.

1

Үсенбай Рабиға Сәрсенбайқызы

Төрайым

2

Алданиязова Нағипа Нәденқызы

Төраға орынбасары

3

Пірманов Тұрарбек Алтынбайұлы

Хатшы

4

Ізімбетова Жұлдыз Пірмаханқызы

Комиссия мүшесі

5

Қайролаева Қарлыгаш Шерімбетқызы

Комиссия мүшесі

6

Сағалова Роза Кеңесбекқызы

Комиссия мүшесі

7

Нұрышов Абылай Жаканович

Комиссия мүшесі

№160 учаскелік сайлау комиссиясы–  Сырдария ауданы, Қалжан ахун ауылы, Қайқы көшесі №28, ауылдық клуб ғимараты,  телефоны:  26-6-17.

1

Әкбаров Жәнібек Камалұлы

Төраға

2

Әбілов Өтепберген

Төраға орынбасары

3

Маханбетов Жорабек Орынтайұлы

Хатшы

4

Сарыбай Гүлмира Қуандыққызы

Комиссия мүшесі

5

Қошық  Марат

Комиссия мүшесі

№161 учаскелік сайлау комиссиясы–  Сырдария ауданы, Іңкәрдария ауылы, Қазыбек би  көшесі №15, №191 орта мектеп  ғимараты,  телефоны:  24-4-91.

1

Жарасов Құрманғали Қашқынбайұлы

Төраға

2

Сейсенова Айнұр Шәкібекқызы

Төраға орынбасары

3

Байменова Лаззат Нұрылдақызы

Хатшы

4

Түкенов Медет Піртайұлы

Комиссия мүшесі

5

Жұмабекова Айгерім Үміртайқызы

Комиссия мүшесі

№162 учаскелік сайлау комиссиясы–  Сырдария ауданы, Ақжарма ауылы, Тұрсын Балапанов көшесі №28, ауылдық клуб  ғимараты,  телефоны:  25-7-25.

1

Ізбасаров Дархан Бөрібайұлы

Төраға

2

Спанов Ерлан Босатқанұлы

Төраға орынбасары

3

Жәлімбетова Бекзат Сұлтанбекқызы

Хатшы

4

Темірханов Айтмағанбет Серікбайұлы

Комиссия мүшесі

5

Тыныштықбаев Мейірбек Болысбекұлы

Комиссия мүшесі

6

Сағындықов Мария Өмірбекқызы

Комиссия мүшесі

7

Тәжібай Есет Жолбарысұлы

Комиссия мүшесі

№163 учаскелік сайлау комиссиясы–  Сырдария ауданы, Шаған ауылы, Есет би көшесі №9, ауылдық мәдениет үйі  ғимараты,  телефоны:  24-1-52.

1

Оразбаев Қадірбек Исаұлы

Төраға

2

Медет Ербол Кәртайұлы

Төраға орынбасары

3

Енсебаева Гүлжан Өрлешқызы

Хатшы

4

Әбішов Ербол Едігеұлы

Комиссия мүшесі

5

Искакова Айман

Комиссия мүшесі

6

Орынбаева Әлия Досмағанбетқызы

Комиссия мүшесі

7

Оспанова Ақмарал Сәдуақасқызы

Комиссия мүшесі

№164 учаскелік сайлау комиссиясы–  Сырдария ауданы, Шаған ауылы, Қ.Мыханова көшесі №2, Шаған әуез мектебінің ғимараты,  телефоны:  24-2-68.

1

Жаңабаева Ғалия Өмірбайқызы

Төрайым

2

Ізімбаев Қуанышбек Серікұлы

Төраға орынбасары

3

Мұхамеджанова Патыма Тұрсынқызы

Хатшы

4

Нахметова Ұлмекен Төлешқызы

Комиссия мүшесі

5

Қалменова Гулдана Бахтиярқызы

Комиссия мүшесі

№165 учаскелік сайлау комиссиясы–  Сырдария ауданы, Н.Ілиясов ауылы, Абай Құнанбаев көшесі №16, ауылдық мәдениет үйі  ғимараты,  телефоны:  26-1-55.

1

Анафияев Ілияс Кенжебекұлы

Төраға

2

Қалыбай Асқар Дөненбайұлы

Төраға орынбасары

3

Кенжегулова Гулбану Маралқызы

Хатшы

4

Найзатаева Сәуле Тыныштыққызы

Комиссия мүшесі

5

Досаева Күлжанат Итемгенқызы

Комиссия мүшесі

6

Құрақбай  Жадыра Мұханбетқызы

Комиссия мүшесі

7

Оразалиев  Тимур Оразалыұлы

Комиссия мүшесі

№166 учаскелік сайлау комиссиясы–  Сырдария ауданы, Шіркейлі ауылы, Жылқыбай Құттыбаев  көшесі №4, ауылдық мәдениет үйі  ғимараты,  телефоны:  24-6-03.

1

Назаров  Жанболат Опабекұлы

Төраға

2

Омар  Нұрлан Ережепбайұлы

Төраға орынбасары

3

Құрбанова Айзура  Мұратқызы

Хатшы

4

Құлымбетова Ғайни Қуанышбайқызы

Комиссия мүшесі

5

Ибрагимова  Гүлнафис Сайфуллақызы

Комиссия мүшесі

6

Абдраманова Хамида  Жұмабайқызы

Комиссия мүшесі

7

Прішева Маржан

Комиссия мүшесі

№167 учаскелік сайлау комиссиясы–  Сырдария ауданы, Қоғалыкөл ауылы, Мұхтар Әуезов  көшесі №10, №44 орта мектебі  ғимараты,  телефоны:  21-75-94.

1

Сапарбаева Лаззат Сапарбайқызы

Төрайым

2

Омаров  Алмат Киясұлы

Төраға орынбасары

3

Бегенова  Макпал Мұратқызы

Хатшы

4

Шаріпбаева  Қалдыгул Алиханқызы

Комиссия мүшесі

5

Есембаев  Байрон

Комиссия мүшесі

6

Сарбасова Кулшара Қалдыбекқызы

Комиссия мүшесі

7

Кожаков Олжас Жалгасоұлы

Комиссия мүшесі

№168 учаскелік сайлау комиссиясы–  Сырдария ауданы, Бесарық ауылы, Айтбай Дүйсенбаев  көшесі №29, №147 орта мектебі  ғимараты,  телефоны:  21-93-72.

1

Муталов Галым Төлешұлы

Төраға

2

Қаюпов  Ғалымжан  Аманжолұлы

Төраға орынбасары

3

Джандаралиева Рахима Абдуқадырқызы

Хатшы

4

Орынбаева Роза  Бұрханқызы

Комиссия мүшесі

5

Ақжігітова Гүлнүр Әкбарқызы

Комиссия мүшесі

6

Қадірбергенов Нұрлан Сейдалыұлы

Комиссия мүшесі

7

Молдашев Абзал Батырбекұлы

Комиссия мүшесі

№169 учаскелік сайлау комиссиясы–  Сырдария ауданы, Аманкелді ауылы, Қуаныш Баймағанбетов көшесі №17А, ауылдық мәдениет үйі ғимараты,  телефоны:  21-91-69.

1

Оразов Жұмағазы Қайыпұлы

Төраға

2

Пазылов  Марат Валшерұлы

Төраға орынбасары

3

Ермағанбетов  Бауыржан Жаханшаұлы

Хатшы

4

Құрманкожаева Бағдат Жанділдаұлы

Комиссия мүшесі

5

Құланбеков   Еркін  Арыстанбекұлы

Комиссия мүшесі

6

Бұрханова  Күлзада Жамбылқызы

Комиссия мүшесі

7

Набиева Анар Орынбайқызы

Комиссия мүшесі

№170 учаскелік сайлау комиссиясы–  Сырдария ауданы, Жетікөл ауылы, Абай Құнанбаев көшесі №3,  №174 орта мектебі  ғимараты,  телефоны:  31-10-05.

1

Өтеуов Алмат  Нақыпұлы

Төраға

2

Баймаханов  Исламбек Жиенбайұлы

Төраға орынбасары

3

Абишева Аймереке Ертуғанқызы

Хатшы

4

Тоқпамбетов Әмірбек Ділдахметұлы

Комиссия мүшесі

5

Тәжімбетова Мария Иманбекқызы

Комиссия мүшесі

№171 учаскелік сайлау комиссиясы–  Сырдария ауданы, Айдарлы ауылы,  Мұхтар Әуезов көшесі №16/1,  ауылдық клуб ғимараты,  телефоны:  21-97-07.

1

Смайлова Гүлбану Жаксылыққызы

Төрайым

2

Нұрпейсова Қыдыркүл Мырзабекқызы

Төраға орынбасары

3

Есетова Бақыткүл Ильясқызы

Хатшы

4

Қалдыбаева Анар Сражадинқызы

Комиссия мүшесі

5

Тажекеев Мұхитбек  Кеңесбайұлы

Комиссия мүшесі

6

Смайлов Ермекбай  Алдабергенұлы

Комиссия мүшесі

7

Рсымбетов Ермахан Төреханұлы

Комиссия мүшесі

 

 

Құрылған күні: 14-05-2019 13:12
Жаңартылған күні: 28-05-2019 12:35

©  ҚЫЗЫЛОРДА ОБЛЫСЫНЫҢ ӘКІМДІГІ

Барлық құқықтар қорғалған және сақталған.

Сайттан мәлімет қолданған жағдайда түпнұсқаға сілтеме болуы міндетті

Яндекс.Метрика